E-mama.pl zabawki
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

OBALL Twist 81154

Producent: OBall
OBALL Twist 81154
Unikalna konstrukcja zabawki Oball Twist zapewni wiele interesujących dla dziecka funkcji do odkrycia. To gryzak, grzechotka i zmieniająca swój kształt zabawka, w jednym! Łatwa do uchwycenia i trzymania.
Składa się z trzech głównych pierścieni. Dwa zewnętrzne okręgi można przesuwać, składając i rozszerzając je. Przy wykonywaniu tej czynności dziecko usłyszy zabawne terkotanie. Na wewnętrznym okręgu umieszczonych zostało 6 barwnych koralików do przesuwania i obracania.
Dzięki zróżnicowanej powierzchni kółeczek i pierścieni wszystkie elementy zabawki mogą posłużyć jako gryzaczek, dając ukojenie dziecku podczas bolesnego ząbkowania.
Jaskrawe kolory, ciekawe struktury powierzchni będą stymulować zmysły: wzroku i dotyku, natomiast niezwykłe dźwięki, które można uzyskać dzięki manualnym ćwiczeniom rączek, będą stymulować zmysł słuchu.

Funkcje zabawki:
- łatwy do trzymania gryzak,
- zabawka rozwijająca małą motorykę,
- grzechotka,
- stymuluje zmysły: wzroku, słuchu i dotyku.

Oball to marka zabawek inspirująca do ekscytującej, aktywnej zabawy dziś i jutro! W 2001 roku David i Suzanne Silverglate założyli firmę w celu tworzenia wysokiej jakości zabawek dla najmłodszych dzieci o ciekawym design’ie, ale jednocześnie wytrzymałych i lekkich, którymi dziecko będzie się bawić przez długi czas. Seria Oball wyprodukowana została z wykorzystaniem najnowszych technologii, mających zastosowanie m.in. w medycynie, na przykład w konstruowaniu sztucznych zastawek sercowych. Dzięki użyciu specjalnego, odpornego na odkształcanie tworzywa i unikatowej konstrukcji, zabawka zawsze wraca do swojego pierwotnego kształtu. Oktagonalna struktura konstrukcji piłki oraz duże otwory to charakterystyczne cechy tego produktu. Produkt pozbawiony jest PCV i lateksu dzięki czemu może być używany w bezpieczny sposób już przez niemowlaki jako gryzak lub grzechotka. Trwała, solidna i godna polecenia piłka Oball to zabawka dla każdego!

Produkty zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić innowacyjne, dotykowe i długotrwałe możliwości zabawy. Jeśli tylko wypróbujesz jeden z flagowych produktów Oball, przekonasz się dlaczego projekty Oball były nagradzane i utrzymywały popularność rok po roku. Kiedy weźmiesz w swoje ręce jedną z zabawek zrozumiesz dlaczego tak się podobają. Zabawki Oball oferują nowe przygody podczas aktywnej zabawy!

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia.
Wymiary zabawki: ok. 11x10,5x8.5cm
Nr katalogowy: 81154

Zabawki - Numer handlowy: OB81154


Wybrane oferty z dobrych sklepów

OBALL Twist 81154    OBALL Twist 81154    OBALL Twist 81154    OBALL Twist 8115421241798
© OBALL. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

0.18579506874084