E-mama.pl zabawki
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

OBALL Autka sportowe 2 wzory 81510

Producent: OBall
OBALL Autka sportowe 2 wzory 81510
Niesamowite sportowe auto jest dostępne w dwóch wzorach. To idealny pierwszy samochód dla Twojego dziecka! Można go gryźć, grzechotać i toczyć po podłodze.
Kolorowa elastyczna góra pojazdu ze swą charakterystyczna funkcjonalnością piłek Oball jest stworzona do gryzienia, ugniatania i wygodnego trzymania. Ponadto jest łatwa do chwytania i nie odkształca się.
Karoseria samochodu o sportowej sylwetce z białymi pasami nadaje drapieżnego wyglądu każdemu z modeli. Natomiast kółka posiadające w środku barwne koraliki wydają grzechoczący dźwięk przy potrząsaniu autkiem, jak również przy jeździe nim.

Funkcje zabawki:
- miękki, elastyczny materiał sprawia, że może być gryzaczkiem,
- idealna dla małych rączek do uchwycenia i trzymania,
- kolorowe kuleczki w kołach grzechoczą i można je obserwować podczas toczenia samochodu,
- popychanie auta, wspólna zabawa w puszczanie go do siebie stymuluje sprawność i rozwija umiejętność postrzegania związków przyczynowo-skutkowych przez dziecko.

wzór 1 - autko czerwono-żółte,
wzór 2 - autko granatowo-zielone.

Oball to marka zabawek inspirująca do ekscytującej, aktywnej zabawy dziś i jutro! W 2001 roku David i Suzanne Silverglate założyli firmę w celu tworzenia wysokiej jakości zabawek dla najmłodszych dzieci o ciekawym design’ie, ale jednocześnie wytrzymałych i lekkich, którymi dziecko będzie się bawić przez długi czas. Seria Oball wyprodukowana została z wykorzystaniem najnowszych technologii, mających zastosowanie m.in. w medycynie, na przykład w konstruowaniu sztucznych zastawek sercowych. Dzięki użyciu specjalnego, odpornego na odkształcanie tworzywa i unikatowej konstrukcji, zabawka zawsze wraca do swojego pierwotnego kształtu. Oktagonalna struktura konstrukcji piłki oraz duże otwory to charakterystyczne cechy tego produktu. Produkt pozbawiony jest PCV i lateksu dzięki czemu może być używany w bezpieczny sposób już przez niemowlaki jako gryzak lub grzechotka. Trwała, solidna i godna polecenia piłka Oball to zabawka dla każdego!

Produkty zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić innowacyjne, dotykowe i długotrwałe możliwości zabawy. Jeśli tylko wypróbujesz jeden z flagowych produktów Oball, przekonasz się dlaczego projekty Oball były nagradzane i utrzymywały popularność rok po roku. Kiedy weźmiesz w swoje ręce jedną z zabawek zrozumiesz dlaczego tak się podobają. Zabawki Oball oferują nowe przygody podczas aktywnej zabawy!

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia.
Wielkość samochodu: ok. 12x10x8cm
Nr katalogowy: 81510

Zabawki - Numer handlowy: OB81510


Wybrane oferty z dobrych sklepów

OBALL Autka sportowe 2 wzory 81510    OBALL Autka sportowe 2 wzory 81510    OBALL Autka sportowe 2 wzory 81510    OBALL Autka sportowe 2 wzory 8151021285099
© OBALL. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

0.12315082550049