E-mama.pl zabawki
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

OBALL Zwierzątka 81517

Producent: OBall
OBALL Zwierzątka 81517
Innowacyjne w swoim kształcie grzechotki-zwierzątka, które można toczyć po podłodze! Łatwe do chwytania, wykonane z elastycznych elementów, które mogą służyć jako gryzaczki. Po zgnieceniu ażurowej półkuli wracają do swojego pierwotnego kształtu.
Już 3 miesięczny maluch będzie mógł z łatwością przesunąć zwierzątko po podłodze, aby usłyszeć i zobaczyć jak zabawnie wirują barwne koraliki w środku przeźroczystej obrotowej kulki. Sympatyczne postaci zwierzątek i zdecydowane kolory z pewnością rozweselą i zaciekawią maluszka.
Lekkie i bezpieczne, łatwo je zawiesić za pomocą plastikowych kółeczek do łóżeczka lub fotelika.

Funkcje zabawki:
- łatwe do trzymania,
- zabawka rozwijająca małą motorykę,
- grzechotka i gryzak w jednym,
- stymuluje zmysły: wzroku, słuchu i dotyku.

Zabawka dostępna w dwóch wersjach:
wzór 1 - lew,
wzór 2 - słonik.

Oball to marka zabawek inspirująca do ekscytującej, aktywnej zabawy dziś i jutro! W 2001 roku David i Suzanne Silverglate założyli firmę w celu tworzenia wysokiej jakości zabawek dla najmłodszych dzieci o ciekawym design’ie, ale jednocześnie wytrzymałych i lekkich, którymi dziecko będzie się bawić przez długi czas. Seria Oball wyprodukowana została z wykorzystaniem najnowszych technologii, mających zastosowanie m.in. w medycynie, na przykład w konstruowaniu sztucznych zastawek sercowych. Dzięki użyciu specjalnego, odpornego na odkształcanie tworzywa i unikatowej konstrukcji, zabawka zawsze wraca do swojego pierwotnego kształtu. Oktagonalna struktura konstrukcji piłki oraz duże otwory to charakterystyczne cechy tego produktu. Produkt pozbawiony jest BPA, PCV, ftalanów i lateksu dzięki czemu może być używany w bezpieczny sposób już przez niemowlaki jako gryzak lub grzechotka. Trwała, solidna i godna polecenia piłka Oball to zabawka dla każdego!

Produkty zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić innowacyjne, dotykowe i długotrwałe możliwości zabawy. Jeśli tylko wypróbujesz jeden z flagowych produktów Oball, przekonasz się dlaczego projekty Oball były nagradzane i utrzymywały popularność rok po roku. Kiedy weźmiesz w swoje ręce jedną z zabawek zrozumiesz dlaczego tak się podobają. Zabawki Oball oferują nowe przygody podczas aktywnej zabawy!

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia.
Wymiary zabawki: ok.12 cm
Nr katalogowy: 81517

Zabawki - Numer handlowy: OB81517


Wybrane oferty z dobrych sklepów

OBALL Zwierzątka 81517    OBALL Zwierzątka 81517    OBALL Zwierzątka 81517    OBALL Zwierzątka 8151721240851
© OBALL. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

0.20390605926514