E-mama.pl zabawki
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

OBALL Kluczyki 81523

Producent: OBall
OBALL Kluczyki 81523
Wielość struktur i miękki materiał, z których zostały wykonane Oball Kluczyki powodują, że są one idealne do zabawy podczas ząbkowania i badania wszystkiego dotykiem. Odważne i piękne kolory utrzymują zainteresowanie dziecka, sprawiając że angażuje się w zabawę i jest szczęśliwe oraz stymulują jego wzrok. Łatwe do uchwycenia i trzymania przez małe rączki, dają się przekładać i wyginać.

Funkcje zabawki:
- łatwy do trzymania gryzak,
- miękki i elastyczny materiał sprawia, że jest to produkt doskonały podczas ząbkowania - nie urazi delikatnych dziąseł,
- zdecydowane kolory i zróżnicowane struktury,
- stymuluje zmysły: wzroku, słuchu i dotyku,
- łatwe do utrzymania w czystości, można myć w zmywarce.

Oball to marka zabawek inspirująca do ekscytującej, aktywnej zabawy dziś i jutro! W 2001 roku David i Suzanne Silverglate założyli firmę w celu tworzenia wysokiej jakości zabawek dla najmłodszych dzieci o ciekawym design’ie, ale jednocześnie wytrzymałych i lekkich, którymi dziecko będzie się bawić przez długi czas. Seria Oball wyprodukowana została z wykorzystaniem najnowszych technologii, mających zastosowanie m.in. w medycynie, na przykład w konstruowaniu sztucznych zastawek sercowych. Dzięki użyciu specjalnego, odpornego na odkształcanie tworzywa i unikatowej konstrukcji, zabawka zawsze wraca do swojego pierwotnego kształtu. Oktagonalna struktura konstrukcji piłki oraz duże otwory to charakterystyczne cechy tego produktu. Produkt pozbawiony jest PCV i lateksu dzięki czemu może być używany w bezpieczny sposób już przez niemowlaki jako gryzak lub grzechotka. Trwała, solidna i godna polecenia piłka Oball to zabawka dla każdego!

Produkty zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić innowacyjne, dotykowe i długotrwałe możliwości zabawy. Jeśli tylko wypróbujesz jeden z flagowych produktów Oball, przekonasz się dlaczego projekty Oball były nagradzane i utrzymywały popularność rok po roku. Kiedy weźmiesz w swoje ręce jedną z zabawek zrozumiesz dlaczego tak się podobają. Zabawki Oball oferują nowe przygody podczas aktywnej zabawy!

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia.
Wymiary zabawki: ok. 11x12cm, długość kluczyka ok. 8cm.
Nr katalogowy: 81523

Zabawki - Numer handlowy: OB81523


Wybrane oferty z dobrych sklepów

OBALL Kluczyki 81523    OBALL Kluczyki 81523    OBALL Kluczyki 81523    OBALL Kluczyki 8152321241801
© OBALL. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

0.1920919418335