E-mama.pl zabawki
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

OBALL Łuk z zabawkami 81536

Producent: OBall
OBALL Łuk z zabawkami 81536
Łuk z zabawkami marki Oball to idealna zabawka podczas podróży. Stymulujące zmysły intensywne kolory i elastyczne zabawki to cechy charakterystyczne dla tej marki. Dzięki uniwersalnym uchwytom łuk można zamocować w większości wózków, nosidełek, czy nawet z boku łóżeczka. Jego konstrukcja umożliwia regulację, dzięki której dostosujemy wysokość panela to potrzeb rosnącego dziecka. Na pałąku zawieszone są zabawki, które można również odczepić i wykorzystać do zabawy oddzielnie. Teraz każdy spacer będzie przyjemnością.

Funkcje zabawki:
- łuk posiada otwory, dzięki czemu wygodnie jest zmieniać umiejscowienie zabawek lub doczepić nowe,
- grzechotka lew z ciekawą grzywą, łatwą do chwytania i służącą również jako gryzak,
- granatowa grzechotka słonik,
- oryginalna, kolorowa piłeczka Oball, którą można zgniatać, ściskać i gryźć, a ona powróci do swego pierwotnego kształtu; idealna do rzucania i chwytania,
- 4 kółeczka umożliwiające zawieszenie zabawek.

Oball to marka zabawek inspirująca do ekscytującej, aktywnej zabawy dziś i jutro! W 2001 roku David i Suzanne Silverglate założyli firmę w celu tworzenia wysokiej jakości zabawek dla najmłodszych dzieci o ciekawym design’ie, ale jednocześnie wytrzymałych i lekkich, którymi dziecko będzie się bawić przez długi czas. Seria Oball wyprodukowana została z wykorzystaniem najnowszych technologii, mających zastosowanie m.in. w medycynie, na przykład w konstruowaniu sztucznych zastawek sercowych. Dzięki użyciu specjalnego, odpornego na odkształcanie tworzywa i unikatowej konstrukcji, zabawka zawsze wraca do swojego pierwotnego kształtu. Oktagonalna struktura konstrukcji piłki oraz duże otwory to charakterystyczne cechy tego produktu. Produkt pozbawiony jest BPA, PCV, ftalanów i lateksu dzięki czemu może być używany w bezpieczny sposób już przez niemowlaki jako gryzak lub grzechotka. Trwała, solidna i godna polecenia piłka Oball to zabawka dla każdego!

Produkty zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić innowacyjne, dotykowe i długotrwałe możliwości zabawy. Jeśli tylko wypróbujesz jeden z flagowych produktów Oball, przekonasz się dlaczego projekty Oball były nagradzane i utrzymywały popularność rok po roku. Kiedy weźmiesz w swoje ręce jedną z zabawek zrozumiesz dlaczego tak się podobają. Zabawki Oball oferują nowe przygody podczas aktywnej zabawy!

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Wymiary opakowania: 32x32x9cm. Długość łuku ok. 90cm.

Nr katalogowy: 81536

Zabawki - Numer handlowy: OB81536


Wybrane oferty z dobrych sklepów

OBALL Łuk z zabawkami 81536    OBALL Łuk z zabawkami 81536    OBALL Łuk z zabawkami 81536    OBALL Łuk z zabawkami 81536



21241782
© OBALL. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

0.30594205856323