E-mama.pl zabawki
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

OBALL Gryzak lew 81522

Producent: OBall
OBALL Gryzak  lew 81522
Oball Gryzak lew w słonecznych kolorach dzięki swej oryginalnej konstrukcji jest łatwy do chwytania przez małe rączki. Różnorodna struktra i twardość sprawiają, że dyskomfort podczas ząbkowania zostaje zmniejszony. Zdecydowane barwy produktu, buźka ze szczegółami wpływają na ćwiczenia zmysłu wzroku oraz zachęcają do zpoznawania przez dotyk.

Funkcje zabawki:
- łatwy do chwytania i trzymania gryzak,
- różne struktury powierzchni przydadzą się podczas ząbkowania,
- piękne kolory i ciekawe wzory są intrygujące dla dziecka,
- stymuluje zmysły: wzroku, słuchu i dotyku.

Oball to marka zabawek inspirująca do ekscytującej, aktywnej zabawy dziś i jutro! W 2001 roku David i Suzanne Silverglate założyli firmę w celu tworzenia wysokiej jakości zabawek dla najmłodszych dzieci o ciekawym design’ie, ale jednocześnie wytrzymałych i lekkich, którymi dziecko będzie się bawić przez długi czas. Seria Oball wyprodukowana została z wykorzystaniem najnowszych technologii, mających zastosowanie m.in. w medycynie, na przykład w konstruowaniu sztucznych zastawek sercowych. Dzięki użyciu specjalnego, odpornego na odkształcanie tworzywa i unikatowej konstrukcji, zabawka zawsze wraca do swojego pierwotnego kształtu. Oktagonalna struktura konstrukcji piłki oraz duże otwory to charakterystyczne cechy tego produktu. Produkt pozbawiony jest PCV i lateksu dzięki czemu może być używany w bezpieczny sposób już przez niemowlaki jako gryzak lub grzechotka. Trwała, solidna i godna polecenia piłka Oball to zabawka dla każdego!

Produkty zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić innowacyjne, dotykowe i długotrwałe możliwości zabawy. Jeśli tylko wypróbujesz jeden z flagowych produktów Oball, przekonasz się dlaczego projekty Oball były nagradzane i utrzymywały popularność rok po roku. Kiedy weźmiesz w swoje ręce jedną z zabawek zrozumiesz dlaczego tak się podobają. Zabawki Oball oferują nowe przygody podczas aktywnej zabawy!

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Wymiary zabawki: ok. 13x13x3cm
Nr katalogowy: 81522

Zabawki - Numer handlowy: OB81522


Wybrane oferty z dobrych sklepów

OBALL Gryzak  lew 81522    OBALL Gryzak  lew 81522    OBALL Gryzak  lew 81522    OBALL Gryzak  lew 8152221325434
© OBALL. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

0.058250904083252