E-mama.pl zabawki
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

OBALL Go Grippers Laweta z samochodzikami 10314

Producent: OBall
OBALL Go Grippers Laweta z samochodzikami 10314
Przewoź swoje ulubione samochodziki dużą lawetą z serii Oball Go Grippers. Zestaw został wykonany zgodnie z charakterystycznymi elementami Oball w taki sposób, aby nawet malutkie paluszki mogły je łatwo chwycić. Zabawa nimi sprawi, że nauka chwytania i manipulacji stanie się przyjemna dla malucha, a także wzmocni rozwój małej i dużej motoryki.

W komplecie znajdują się:
1. Duża laweta Go Grippers - która posiada otwierany bok do wygodnego umieszczania pojazdów wewnątrz i opuszczaną rampę do rozładunku. Dodatkowo na masce znajduje się duży żółty przycisk, po naciśnięciu którego w ciężarówce podnosi się podwozie, aby ułatwić małym samochodzikom zjazd po rozkładanej rampie.
2. Dwa autka Go Grippers - wygodne do chwytania i prowadzenia po podłodze przez małe dziecko. Pasują wymiarem do większych zabawek z tej serii. Idealne do zabrania ze sobą dzięki niewielkim rozmiarom.

Funkcje produktu:
- laweta może pomieścić aż 5 małych aut z serii Go Grippers,
- posiada otwierany bok,
- ma opuszczaną rampę do rozładunku małych aut,
- naciśnięcie żółtego przycisku spowoduje, że w lawecie podniesie się podłoga, a ustawione tam samochodziki zostaną rozładowane i zjadą po rozłożonej rampie,
- charakterystyczna dla produktów Oball konstrukcja wygodna do chwytania przez małe rączki,
- w komplecie z lawetą znajdują się 2 samochodziki Go Grippers.

Produkt został wykonany z wysokiej jakości, mocnego i wytrzymałego tworzywa, dzięki czemu jest odporny, ale łatwy do czyszczenia.

Oball to marka zabawek inspirująca do ekscytującej, aktywnej zabawy dziś i jutro! W 2001 roku David i Suzanne Silverglate założyli firmę w celu tworzenia wysokiej jakości zabawek dla najmłodszych dzieci o ciekawym design’ie, ale jednocześnie wytrzymałych i lekkich, którymi dziecko będzie się bawić przez długi czas. Seria Oball wyprodukowana została z wykorzystaniem najnowszych technologii, mających zastosowanie m.in. w medycynie, na przykład w konstruowaniu sztucznych zastawek sercowych. Dzięki użyciu specjalnego, odpornego na odkształcanie tworzywa i unikatowej konstrukcji, zabawka zawsze wraca do swojego pierwotnego kształtu. Oktagonalna struktura konstrukcji piłki oraz duże otwory to charakterystyczne cechy tego produktu. Produkt pozbawiony jest PCV i lateksu dzięki czemu może być używany w bezpieczny sposób już przez niemowlaki jako gryzak lub grzechotka. Trwała, solidna i godna polecenia piłka Oball to zabawka dla każdego!

Produkty zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić innowacyjne, dotykowe i długotrwałe możliwości zabawy. Jeśli tylko wypróbujesz jeden z flagowych produktów Oball, przekonasz się dlaczego projekty Oball były nagradzane i utrzymywały popularność rok po roku. Kiedy weźmiesz w swoje ręce jedną z zabawek zrozumiesz dlaczego tak się podobają. Zabawki Oball oferują nowe przygody podczas aktywnej zabawy!

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki: ok. 39x15x25cm.
Wymiary opakowania: ok.45,5x18x30cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 18 miesiąca życia.

Nr katalogowy: 10314

Zabawki - Numer handlowy: OB10314
Wybrane oferty z dobrych sklepów

OBALL Go Grippers Laweta z samochodzikami 10314    OBALL Go Grippers Laweta z samochodzikami 10314    OBALL Go Grippers Laweta z samochodzikami 10314    OBALL Go Grippers Laweta z samochodzikami 1031421241780
© OBALL. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

0.12239408493042