E-mama.pl zabawki
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

OBALL Walec z koralikami 11133

Producent: OBall
OBALL Walec z koralikami 11133
Oball Walec z koralikami zapewni wiele interesujących dla dziecka funkcji do odkrycia. To elastyczny gryzak i grzechotka w jednym! Łatwa do uchwycenia i trzymania dzięki unikalnym otworkom Oball. Składa się z dwóch półkul z otworami Oball oraz elastycznych drucików z koralikami do przesuwania w środkowej części. Walec można również położyć na równej powierzchni, potoczyć i obserwować ruch koralików. Kolorowe koraliki zapewniają stymulację wzrokową i dotykową, mają różne kształty i zróżnicowaną strukturę do przesuwania i obracania. Wszystkie elementy zabawki mogą posłużyć jako gryzaczek, dając ukojenie dziecku podczas bolesnego ząbkowania. Jaskrawe kolory, ciekawe struktury powierzchni będą stymulować zmysły: wzroku i dotyku, natomiast dźwięk grzechotania koralików - zmysł słuchu.

Funkcje zabawki:
- łatwy do trzymania gryzak,
- zabawka rozwijająca małą i dużą motorykę,
- grzechoczące koraliki do przesuwania i obracania,
- stymuluje zmysły: wzroku, słuchu i dotyku.

Oball to marka zabawek inspirująca do ekscytującej, aktywnej zabawy dziś i jutro! W 2001 roku David i Suzanne Silverglate założyli firmę w celu tworzenia wysokiej jakości zabawek dla najmłodszych dzieci o ciekawym design’ie, ale jednocześnie wytrzymałych i lekkich, którymi dziecko będzie się bawić przez długi czas. Seria Oball wyprodukowana została z wykorzystaniem najnowszych technologii, mających zastosowanie m.in. w medycynie, na przykład w konstruowaniu sztucznych zastawek sercowych. Dzięki użyciu specjalnego, odpornego na odkształcanie tworzywa i unikatowej konstrukcji, zabawka zawsze wraca do swojego pierwotnego kształtu. Oktagonalna struktura konstrukcji piłki oraz duże otwory to charakterystyczne cechy tego produktu. Produkt pozbawiony jest PCV i lateksu dzięki czemu może być używany w bezpieczny sposób już przez niemowlaki jako gryzak lub grzechotka. Trwała, solidna i godna polecenia piłka Oball to zabawka dla każdego!

Produkty zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić innowacyjne, dotykowe i długotrwałe możliwości zabawy. Jeśli tylko wypróbujesz jeden z flagowych produktów Oball, przekonasz się dlaczego projekty Oball były nagradzane i utrzymywały popularność rok po roku. Kiedy weźmiesz w swoje ręce jedną z zabawek zrozumiesz dlaczego tak się podobają. Zabawki Oball oferują nowe przygody podczas aktywnej zabawy!

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia.
Wymiary zabawki: ok. 15x9x9cm
Nr katalogowy: 11133

Zabawki - Numer handlowy: OB11133

Wybrane oferty z dobrych sklepów

OBALL Walec z koralikami 11133    OBALL Walec z koralikami 11133    OBALL Walec z koralikami 11133    OBALL Walec z koralikami 1113321325462
© OBALL. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

0.07817006111145