E-mama.pl zabawki
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

OBALL Go Grippers Park rozrywki 11270

Producent: OBall
OBALL Go Grippers Park rozrywki 11270
Czas na świetną zabawę z zestawem park rozrywki z serii Oball Go Grippers. To bezpieczny zestaw kolejowy stworzony z myślą o najmłodszych dzieciach - już od 18 miesięcy. Podniesienie autka Oball dla malucha jest proste, dzięki jego typowej dla tej marki konstrukcji. Górna część pojazdu zbudowana została z oktagonalnego, miękkiego owalu łatwego do uchwycenia. Zabawka nie wymaga baterii, natomiast świetnie rozwija motorykę i umiejętności maniupulacji. Trasa wiedzie przez kolorowy świat wesołego miasteczka. W komplecie znajduje się pociąg (lokomotywa i wagonik), ponad 305cm długości torów oraz dodatkowe atrakcje:
- uwaga: niespodzianka na moście! po naciśnięciu dźwigni, zapadnia otworzy się, a pojazdy zjadą na dół, a nie pojadą prosto,
- zaczep pojazdy na karuzeli i zakręć nią; popatrz jak autka świetnie się bawią, obracając się i kołysząc się na haczykach,
- kontroluj trasę pociągu poprzez ustawienie zwrotnicy lub bramki decydując o kierunku jazdy.
Dołącz małych członków floty Go Grippers!, bo na torach mogą jeździć także pozostałe małe modele. Odgrywaj role. Zwiększ możliwości zabawy poprzez włączenie dużych pojazdów z tej serii, a będziesz mógł przewozić małe autka, dużymi. Pozwól swojej wyobraźni rozwijać się i stwórz swój własny świat z zabawek z kolekcji Oball Go Grippers!
Zestaw bez trudu złożysz i przeniesiesz w dowolne miejsce, by mógł być wszędzie tam, gdzie chcesz. Produkt został wykonany z wysokiej jakości, mocnego i wytrzymałego tworzywa, dzięki czemu jest odporny i bezpieczny. Jest łatwy do utrzymania w czystości, wystarczy wycierać czystą, wilgotną szmatką z delikatnym płynem myjącym.

Funkcje produktu:
- bezpieczny zestaw kolejowy dla najmłodszych dzieci (od 18m),
- załaduj autka i zakręć karuzelą,
- naciśnij dźwignię przy moście i zobacz jak otwiera się zapadnia i pojazdy zjeżdżają w dół,
- ustaw odpowiednio zwrotnicę i bramkę zmieniając kierunek jazdy,
- konstrukcja bezpieczna i łatwa do złożenia i przewiezienia,
- w zestawie 1 pociag (lokomotywa z wagonem),
- zabawka z serii Oball Go Grippers! kompatybilna z innymi z tej serii.

Oball to marka zabawek inspirująca do ekscytującej, aktywnej zabawy dziś i jutro! W 2001 roku David i Suzanne Silverglate założyli firmę w celu tworzenia wysokiej jakości zabawek dla najmłodszych dzieci o ciekawym design’ie, ale jednocześnie wytrzymałych i lekkich, którymi dziecko będzie się bawić przez długi czas. Seria Oball wyprodukowana została z wykorzystaniem najnowszych technologii, mających zastosowanie m.in. w medycynie, na przykład w konstruowaniu sztucznych zastawek sercowych. Dzięki użyciu specjalnego, odpornego na odkształcanie tworzywa i unikatowej konstrukcji, zabawka zawsze wraca do swojego pierwotnego kształtu. Oktagonalna struktura konstrukcji piłki oraz duże otwory to charakterystyczne cechy tego produktu. Produkt pozbawiony jest PCV i lateksu dzięki czemu może być używany w bezpieczny sposób już przez niemowlaki jako gryzak lub grzechotka. Trwała, solidna i godna polecenia piłka Oball to zabawka dla każdego!

Produkty zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić innowacyjne, dotykowe i długotrwałe możliwości zabawy. Jeśli tylko wypróbujesz jeden z flagowych produktów Oball, przekonasz się dlaczego projekty Oball były nagradzane i utrzymywały popularność rok po roku. Kiedy weźmiesz w swoje ręce jedną z zabawek zrozumiesz dlaczego tak się podobają. Zabawki Oball oferują nowe przygody podczas aktywnej zabawy!

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary opakowania: ok.35,5x45,5x12,5cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 18 miesiąca życia.

Nr katalogowy: 11270

Zabawki - Numer handlowy: OB11270


Wybrane oferty z dobrych sklepów

OBALL Go Grippers Park rozrywki 11270    OBALL Go Grippers Park rozrywki 11270    OBALL Go Grippers Park rozrywki 11270    OBALL Go Grippers Park rozrywki 1127021325454
© OBALL. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

0.15948581695557