E-mama.pl zabawki
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

OBALL Go Grippers Zestaw kolejowy 10936

Producent: OBall
OBALL Go Grippers Zestaw kolejowy 10936
Ten naprawdę duży zestaw kolejowy z serii Oball Go Grippers łatwo się rozkłada i zmienia jego układ w zależności od potrzeb i miejsca. To ponad 457cm do układania. Tory prosto łączy się ze sobą, ale są też wystarczająco stabilne, aby się nie rozłożyć podczas zabawy. W związku z tym dekonstrukcja podczas zmiany lub po prostu odłożenie po skończeniu zabawy jest niezbyt skomplikowane. Jest to niezmierne ważne w przypadku najmłodszych dzieci, ponieważ maluchy dopiero ćwiczą swoje zdolności manualne i wszelkie niedogodności powodują frustrację i płacz, kiedy takie rzeczy się zdarzają.
Wiele sekcji z atrakcyjnymi niespodziankami do odkrycia angażuje dziecko w zabawę na długi czas. Stanowi również o tym, iż produkt sprawdzi się jako zabawka nawet dla 3 dzieci. Nadszedł czas odjazdowej zabawy połączonej z bezpieczną, oballową technologią! Przesuwaj dźwignie i zwrotnice, aby zmieniać kierunek jazdy pociągu. Korzystaj ze zwodzonego mostu, a przejedzie on po torach górą lub dołem. Nie zapomnij zatrzymać się przy dźwigu! Pomysłowy żuraw obraca się podnosząc pociąg lub inne pojazdy z serii Go Grippers! A jeśli ktoś ma jeszcze wiele miejsca, może połączyć tory z innym zestawem, zwiększając aktywną przestrzeń. Dołącz małych członków floty Go Grippers!, bo na torach mogą jeździć także pozostałe małe modele. Odgrywaj role. Zwiększ możliwości zabawy poprzez włączenie dużych pojazdów z tej serii, a będziesz mógł przewozić małe autka, dużymi. Pozwól swojej wyobraźni rozwijać się i stwórz swój własny świat z zabawek z kolekcji Oball Go Grippers!
W skład tego kompletu wchodzi pociąg z wagonikiem, tory proste, zakręty, tory podjazdowe, dźwignia z chwytakiem, zapadka z dźwignią, most, zwrotnice, dźwig z ruchomymi, terkoczącymi ramionami, szlaban i bandy. Produkt został wykonany z wysokiej jakości, mocnego i wytrzymałego tworzywa, dzięki czemu jest odporny i bezpieczny. Jest łatwy do utrzymania w czystości, wystarczy wycierać czystą, wilgotną szmatką z delikatnym płynem myjącym.

Funkcje produktu:
- bezpieczny zestaw kolejowy dla najmłodszych dzieci (od 18m),
- uruchom dźwignię, aby podciągnąć pojazd pod górkę - uwaga ta czynność wymaga precyzji i skupienia,
- a teraz przejazd przez most z niespodzianką - którą drogą pojedzie pociąg?
- użyj obracającego się żurawia do złapania na hak i przenoszenia autek i pojazdów Oball,
- ustaw odpowiednio zwrotnicę i bramkę zmieniając kierunek jazdy,
- konstrukcja bezpieczna oraz łatwa do złożenia i przewiezienia,
- w zestawie 1 pociag (lokomotywa z wagonem),
- zabawka z serii Oball Go Grippers! kompatybilna z innymi z tej serii,
- idealny zestaw prezentowy.

Oball to marka zabawek inspirująca do ekscytującej, aktywnej zabawy dziś i jutro! W 2001 roku David i Suzanne Silverglate założyli firmę w celu tworzenia wysokiej jakości zabawek dla najmłodszych dzieci o ciekawym design’ie, ale jednocześnie wytrzymałych i lekkich, którymi dziecko będzie się bawić przez długi czas. Seria Oball wyprodukowana została z wykorzystaniem najnowszych technologii, mających zastosowanie m.in. w medycynie, na przykład w konstruowaniu sztucznych zastawek sercowych. Dzięki użyciu specjalnego, odpornego na odkształcanie tworzywa i unikatowej konstrukcji, zabawka zawsze wraca do swojego pierwotnego kształtu. Oktagonalna struktura konstrukcji piłki oraz duże otwory to charakterystyczne cechy tego produktu. Produkt pozbawiony jest PCV i lateksu dzięki czemu może być używany w bezpieczny sposób już przez niemowlaki jako gryzak lub grzechotka. Trwała, solidna i godna polecenia piłka Oball to zabawka dla każdego!

Produkty zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić innowacyjne, dotykowe i długotrwałe możliwości zabawy. Jeśli tylko wypróbujesz jeden z flagowych produktów Oball, przekonasz się dlaczego projekty Oball były nagradzane i utrzymywały popularność rok po roku. Kiedy weźmiesz w swoje ręce jedną z zabawek zrozumiesz dlaczego tak się podobają. Zabawki Oball oferują nowe przygody podczas aktywnej zabawy!

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary opakowania: ok.40,5x20,5x63,5cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 18 miesiąca życia.

Nr katalogowy: 10936

Zabawki - Numer handlowy: OB10936


Wybrane oferty z dobrych sklepów

OBALL Go Grippers Zestaw kolejowy 10936    OBALL Go Grippers Zestaw kolejowy 10936    OBALL Go Grippers Zestaw kolejowy 10936    OBALL Go Grippers Zestaw kolejowy 1093621325435
© OBALL. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

0.27590703964233